Понеділок, 22.01.2018, 09:11
Вітаю вас Гость | RSS

      

Меню сайту
Сайти та блоги
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 271
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Міні-чат
Погода
Форма входу

Олімпіади

 

                                       Персональний моніторинг                                                                                                                                   
                 щодо участі учнів 5 -11 класів у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад

                                     у  2017-2018 навчальному році

 переглянути...

.......................................................................................................................................................................................................................................

Результати  ІІ (громадського) етапу  Всеукраїнських  учнівських олімпіад з

базових дисциплін у 2017-2018  навчальному році

переглянути...

.............................................................................................................

Результати  ІІ (районного) етапу  Всеукраїнських  учнівських олімпіад з базових дисциплін

у 2015-2016  навчальному році

№п/п

ПІБ    учнів

клас

К-сть балів

Місце

Вчитель

к-сть балів за  І місце

Іетап

ІІ етап

 

математика

 

1.

Орлов  А.

7

 

5

ІХ

Ревуцька Н.О.

26

2.

Криворогов  І.

9

 

18

ІУ

Ревуцька Н.О.

 

 

всього

2

 

 

 

 

 

призерів

0

 

 

 

 

 

                                   Українська мова та література

 

1.

Друзь Н.

9

 

12

-

Салтан Н.С.

36,8

2.

Кандиба А.

10

 

18,5

-

Назарчук О.П.

44,5

 

всього

2

 

 

 

 

 

 

призерів

0

 

 

 

 

 

                                                         хімія

 

1.

Ряпосова В.

10

 

16,5

-

Діхтярь Л.О.

38,5

всього

1

 

 

 

 

 

призерів

0

 

 

 

 

 

                                                         Історія

 

1.

Тараненко К.

10

 

35

ІІ

Москаленко О.В.

46

2.

Яковенко Д.

11

 

16

-

Москаленко О.В.

37

 

 

всього

2

 

 

 

 

 

 

 

призерів

1

 

 

 

 

 

                                                   Англійська мова

 

1.

Жукова В.

10

 

81

У

Шумейко А.Ю.

102

2.

Авад-Тульчевський Р

11

 

57

УІІ

Шумейко А.Ю.

98

 

всього

2

 

 

 

 

 

 

призерів

0

 

 

 

 

 

                                      Географія

 

1.

Латаш О.

9

 

30

 

Шумейко С.М.

 

56

2.

Тараненко К.

10

 

43

ІV

Шумейко С.М.

 

59

3.

Яковенко Д.

11

 

29

ІІІ

Шумейко С.М.

51

 

всього

3

 

 

 

 

 

 

призерів

1

 

 

 

 

 

всього взяли участь у  ІІ етапі

10

Заявлено

11

Переможці всього

2

І місце

0

ІІ місце

1

ІІІ місце

1

Підготували призерів

 

ІІ місце

Москаленко О.В.( історія)

ІІІ місце

Шумейко С.М.(географія)

 

 

 

...............................................................................................................

 

 

  

 

Рейтинг школи в ІІ етапі  Всеукраїнських предметних  олімпіад  

Апостолівського району  2013 - 2014 н.р

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                     Наші досягненя у 2013-2014 навчальному році 
 
                                                        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Ваш ІР
Узнай свой IP адрес

Грушівська ЗШ І-ІІІ ст



22.01.2018 09:11