Четвер, 02.04.2020, 00:35

Умови доступності закладу

Умови доступності закладу  для навчання осіб з особливими освітніми потребами

переглянути в PDF

Умови доступності
Грушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Грушівської сільської ради  Дніпропетровської області
для навчання осіб з особливими освітніми потребами

У Грушівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів забезпечено право дітей з особливими освітніми потребами на навчання та розвиток в освітньому просторі.

Організовано навчання дітей за індивідуальною формою навчання ( без інклюзивних груп):  - для учнів 1- 4 класів ( 2 особи): 1- за програмою із затримкою психічного розвитку, 1- за загальноосвітньою програмою;  - для учнів 5-6 класів ( 2 особи) за програмою із затримкою психічного розвитку;  - для учнів 9,11 класів за програмою загальноосвітньої школи.  Освітній процес учнів вчителі базують на положеннях дидактики, методики, підборі цікавих і доступних видів діяльності з урахуванням  створення умов для розвитку соціальних, здоров'язбережувальних  та інших компетентностей, визначених навчальними програмами. В рамках  реалізації  Концепції  Нової української школи вчителі, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами, зосереджуються на формуванні в учнів життєвих компетентностей.Заклад забезпечує доступність навчальних приміщень для дітей з особливими потребами, зокрема  безпечний  доступ до будівлі корпусу №1, №3 - перший поверх.  Облаштовано пандуси:   довжина пандуса 3,55м.   ширина– 1,25м.   висота – 60 см.  нахил– 1:5.

Психолого – медико - соціальний  супровід забезпечують вчителі, які працюють з дітьми, медичні сестри закладу, практичні психологи. Налагоджена співпраця  з батьками. Особи, які надають освітні послуги ознайомлені з нормативно-правовою базою, дотримуються методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо організації навчання дітей з особливими освітніми потребами.

Освітній процес організовано відповідно до санітарних норм із урахуванням особливостей розвитку дітей з особливими освітніми потребами. Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Розташування меблів і обладнання сприяє рівномірному освітленню приміщень. Меблі відповідають віковим особливостям дітей. Дотримується повітряно-тепловий режим. Приміщення закладу обладнані системами індивідуального опалення, що забезпечує сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. У закладі регулярно проводиться вологе прибирання, використовуються всі види провітрювання ( наскрізне, кутове, однобічне). Заклад повністю забезпечений необхідними навчальними площами з урахуванням принципів універсального дизайну та розумного пристосування.

Актуально
Увага! З 12.03.2020 по 06.04.2020 запроваджується карантин. Заняття починаються 06.04.2020. (уважно слідкуйте за інформацією - можливі зміни)
«  Квітень 2020  »
Meteo.ua