Понеділок, 20.11.2017, 04:39

Головна » 2017 » Червень » 1 » безпека під час літніх канікул
безпека під час літніх канікул

№ 1/9-288 від 23 травня 2017 року

Керівникам департаментів
(управлінь) освіти і науки
обласних, Київської міської
державних адміністрацій,
вищих навчальних закладів

Щодо безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу на час літніх канікул

У зв’язку із закінченням навчального року та з метою посилення контролю за збереженням життя й здоров’я вихованців, учнів та студентів, здійснення заходів з охорони праці, безпеки життєдіяльності, цивільного захисту, попередження надзвичайних ситуацій в навчально-виховних закладах, доручаємо провести такі організаційні заходи щодо підготовки та проведення літніх канікул:

1. Вжити дієвих заходів щодо збереження життя та здоров’я дітей у місцях відпочинку в літніх таборах, під час проведення зборів та екскурсій.

2. Провести інструктажі з безпеки життєдіяльності учнів та вихованців, студентів щодо безпеки життєдіяльності під час літніх канікул: про дотримання правил пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки дорожнього руху, охорони здоров’я, норм виробничої санітарії, а також правил поведінки в громадських місцях, поводження з незнайомими людьми та предметами, користування громадським транспортом, правилах поводження на річках і водоймах тощо за відповідними інструкціями з реєстрацією у журналах.

3. Посилити контроль за організацією туристично-екскурсійних перевезень вихованців та учнів автобусами, залізничним та авіаційним транспортом.

4. Забезпечити контроль за організацією режиму в закладах освіти на період літніх канікул, проведення позапланових інструктажів зі сторожами та черговими щодо додержання правил пожежної безпеки та збереження майна.

5. Провести роз’яснювальну роботу з батьками та опікунами вихованців, учнів і студентів щодо попередження нещасних випадків під час літнього відпочинку, навчання з надання першої медичної допомоги потерпілим у разі нещасних випадків.

Державний секретар Павло Полянський

Переглядів: 20 | Додав: adminSM | Рейтинг: 0.0/0