Четвер, 26.04.2018, 23:34

Головна » 2017 » Листопад » 21 » бібліотека
бібліотека

Всеукраїнський місячник шкільних  бібліотек:

«Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя»

Кожного року бібліотека  Грушівської  ЗШ І-ІІІ ст. приймає участь у Всеукраїнському  місячнику  шкільних бібліотек. Так і цього 2017-2018 н.р. з  метою сприяння реалізації основних пріоритетів Нової української школи, зокрема формування в учнів уміння розумно та раціонально користуватися природними ресурсами, усвідомлення ролі навколишнього середовища для життя і здоров'я людини, здатність і бажання дотримуватися здорового способу життя, так як зміцнення здоров'я дітей є актуальною проблемою нашого суспільства , у нашій школі  було  проведено з 01.10.2017 по 31.10.2017 р  Всеукраїнський  місячник  шкільних бібліотек під гаслом : «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя»

Згідно  плану проведено такі  заходи :

1. Загальношкільна  лінійка - оголошено план  проведення     місячника шкільних бібліотек та показано презентацію « Ми – за здоровий спосіб життя» .
  2. Бібліотекарем  разом зі шкільним психологом  початкових класів, на лінійці , для учнів початкової школи  було проведено бесіду «Здоров’я людини, як її життя, особиста честь, гідність» , показано  презентацію « Ми – за здоровий спосіб життя» та мультфільм  «Сила любові»
  3. Класні керівники на годинах спілкування проводили бесіди, диспути , тестування :                                                                                                                         3.1.Класний керівник 6-Б класу, Легенька О.М., провела годину спілкуання : «Обираємо здоровий спосіб життя»

3.2.    Класний керівник 5-А класу, Москаленко О.В., провела годину спілкуання  у бібліотеці: « Крокуємо здоровими у майбутнє», з переглядом підготовленої презентації та чорно-білого фільму фільму «Алкоголь, наркотики і підлітки»

3.3.   Бібліотекар з учнями  5-Б класу  провела  виховну годинау  у бібліотеці на тему «Шкідливі звички», з переглядом чорно-білого фільму «Алкоголь, наркотики і підлітки» та відеоролику « Видатні люди з обмеженими можливостями»

3.4. Класний керівник 10 класу, Шумейко С.М. провів годину спілкування : «Особиста гігієна школяра»

3.5. Вчитель основ здоров'я, Діхтярь Л.О. , провела уроки зучнями 9-А та 9-Б класу : «Хочу успіху -  обираю здоровий спосіб життя»

3.6. Класний керівник  Салтан Н.С.,провела тестування з учнями 11 класу  «Шкідливі звички»

3.7. Вчитель інформатики, Соколова А.В., з учнями 9-А та 9-Б класу підготувала відеопрезентацію  «Основи здорового способу життя»

Здоров'я - це безцінний дар природи, воно дається на жаль, не на віки, його треба берегти Здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах - найкращі методи профілактики власного здоров'я. Якщо людина веде здоровий спосіб життя, то вона збереже енергійність і активність до глибокої старості.

Сучасна молодь вкрай неграмотна в питанні здорового способу життяаркоманія, паління, вживання алкоголю, токсикоманія – часто це вбачається кращим дозвіллям серед певної частини юнаків та дівчат.

Роботу по формуванню здорового способу життя слід розвивати і вдосконалювати відповідно до вимог, що ставить перед нами сьогодення. А для цього доцільно вивчати, переосмислювати і перебудовувати різні ділянки культурно-освітньої роботи, впроваджувати вітчизняні новаторські ідеї, світовий досвід. Саме це й намагалися зробити педагоги під час проведення виховних годин по темі.
      Проведені заходи сприймалися дітьми з великим задоволенням та с привернули  увагу школярів до потреби зміцнення свого здоров'я.

Переглядів: 45 | Додав: adminSM | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »