Понеділок, 22.01.2018, 09:08

Сайти та блоги

Головна » 2017 » Листопад » 28 » Заходи

Заходи до Дня  Гідності і Свободи

Гідність і свобода – це ті цінності, які нероздільно пов’язані із життям людини, і відіграють важливу роль як у становленні певної особистості, так і суспільства в цілому. Вони лежать в основі моральних ідеалів, принципів, переконань і норм, які визначають стосунки між людьми і ставлення громадян до своєї держави.

З метою належного відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи, вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, ураховуючи важливе значення цих подій для утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості та європейського шляху розвитку України у Грушівській школі І-ІІІступенів  було видано наказ від 11.10.2017 року №93а/г «Про організацію та проведення заходів з нагоди святкування Дня Гідності та Свободи» та затвержено план заходів.

Класні керівники  провели  уроки мужності : «Горде ім’я – українець»,      «Україна і Європа»,  «У нашій рідній Україні ми всі – український народ»,  на яких учні   розповідали про масові акції громадського протесту в Україні, що відбулися у листопаді 2013 р. – лютому 2014 р.

Бібліотекар школи Лаврушко А.М. організувала виставку публікацій у шкільній бібліотеці «Пам’ятаємо Героїв Небесної Сотні»

Учні 5-6 класів відвідали тематичну  виставку в музеї  бойової слави школи «Воїнам АТО присвячується …», яку оформили  і провели члени активу музею.  Виставка  дитячих  малюнків  « Я славлю свою рідну Україну», яку провели  класні керівники 1-4класів,  показала дитячі мрії про майбутнє своєї країни.

Учні  5-11 класів переглянули  документальний фільм «Небесна сотня. Зима, що нас змінила», про події на Майдані.

Усний журнал «День Гідності та Свободи» , який підготували  педагог-організатор Салімон Г.М. та вчителька історії Москаленко О.В., розпочався  із представлення героїв Небесної сотні учнями десятого та одинадцятого класу. Діти  читали вірші, переглянули документальні кліпи, хвилиною мовчання вшанували  героїв, які  поклали  своє життя за волю, за  незалежність і свободу єдиної України.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, діти були  сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність.

Заходи до Дня  Гідності і Свободи

Переглядів: 28 | Додав: adminSM | Рейтинг: 0.0/0