Четвер, 21.06.2018, 20:36

Головна » 2018 » Травень » 24 » змагання
змагання

Військово-патріотична гра «Джура» в Грушівській громаді.

З метою збереження славних козацьких звичаїв і традицій у Грушівській громаді 18 травня була проведена військово-патріотична гра «Джура» на території дитячого табору «Зміна», що розташований на березі Каховського водосховища . В грі взяли участь 3 рої (учні 7-10 класів): «Базавлуцька січ» Грушівської ЗШ І-ІІІступенів, «Козачата» Червоно токівської ЗШ І-ІІІ ступенів,  «Сокіл » Токівської ЗШ І-ІІІступенів. Кожен рій мав свою емблему, клич-девіз, гасло-позивний, прапор, форму, пісню.   Урочисте відкриття відбулось шикуванням та звітом роїв про готовність до початку гри з підняттям Державного прапору під Гімн України. Звіт роїв приймав отаман заходу полковник козацтва Грушівської громади Невеселий О.

В рамках гри були проведені  змагання та конкурси.

Конкурс «Впоряд» передбачав шикування, марш стройовим кроком з маршовою патріотичною піснею. Наступним етапом гри було  «Крос-похід» та «вязання туристчних вузлів, де учні показали свої туристичні навички та здібності. Конкурс «Рятівник» проводився у вигляді тестових та практичних завдань з елементами рятувальних робіт та надання долікарської допомоги. Гра «Відун» мала на меті перевірку знань з історії України , доби козаччини, українських військових формувань різних епох.

Цікаво пройшли конкурси «Війскова смуга перешкод» і «Стрільба з пневматичної гвинтівки», де учні показали свої практичні здібності. Та найцікавіше, мабуть, пройшли конкурси «Перетягування линви» та «Бівак» («Таборування»). В кінці змагань учні рою «Базавлуцька січ» пригостили всіх учасників та гостей свята козацькою кашею , що готувалася за старовинним козацьким рецептом та  пирогами.

Перемогу в грі «Джура» отримав рій «Базавлуцька січ» Грушівської ЗШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце – рій «Сокіл» Червонотоківської ЗШ І-ІІІступенів,  ІІІмісце  - рій «Козачата» Токівської ЗШ І-ІІІступенів. Юні джури та гості вдячні організаторам гри Юртаєвій Г.Р. директору Грушівської ЗШ І-ІІІступенів, Трусу О.В. вчителю фізкультури, Шишикіну М.А. керівнику туристичного гуртка, Сиволоб Л.В. заступнику директора з виховної роботи за гостинність та вміло проведені змагання.  Гра «Джура» стала не тільки цікавим заходом в школі, а й сприяла патріотичному вихованню учнівської молоді на героїчних традиціях українського козацтва.

Педагог-організатор  Грушівської ЗШ І-ІІІ ступенів         Салімон Г.М.

Переглядів: 14 | Додав: adminSM | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »