Понеділок, 20.11.2017, 04:58

Головна » 2017 » Серпень » 30 » Звіт директора школи за 2016-2017 навчальний рік
Звіт директора школи за 2016-2017 навчальний рік

Розділ І. ВСТУП

Демократичні перетворення в Україні обумовили глобальні зміни у філософії освіти, визначенні її мети, завдань, методів діяльності. Сучасна демократія вимагає від людини готовності і здатності до активної участі у справах суспільства і держави на основі глибокого усві­домлення своїх прав і обов'язків, себе як повноправного члена соціальної спільноти, громадянина своєї країни.

Це  суттєво  впливає і  на  систему  освіти.  Основна діяльність школи спрямована  на створення умов  для реалізації завдань  викладених  в  законах  України " Про  освіту " , " Про загальну  середню  освіту ", Концепції національно-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів, у Державних стандартах початкової та базової середньої освіти.                     Суть  полягає  в  тому , щоб освіта  стала здатною  до  вчасної  підготовки  людей до  нових  умов  існування, сприяла  подальшому  гармонійному  розвитку  людини. Сьогодні завдання школи – виховання громадянина з високим рівнем громадянської свідомості, патріотизму, активності, поваги до прав і свобод демократичного суспільства, формування конкурентно спроможної особистості.

Школа забезпечує теоретичну і практичну підготовку з метою розвитку інтелекту, загальної культури, творчих можливостей, фізичного і морального здоров'я дитини.
      В управлінській  діяльності  доцільно
впроваджувати сучасні інноваційні технології, які забезпечують компетентнісний підхід до навчально-виховного процесу, посилення національно-патріотичного характеру навчання та виховання шляхом використання у роботі кращих традицій та звичаїв Українського народу, розвиток мотиваційної сфери до свідомої самостійної діяльності з професійного й особистісного вдосконалення педагогів, розширення сфери застосування інформаційно-комунікаційних технологій шляхом створення власних електронних підручників, посібників, електронних презентацій, тестів, навчальних відеофільмів, електронних портфоліо тощо.

Кожна людина хоче бути успішною і щасливою, комфортно себе відчувати в усіх життєвих ситуаціях: і в навчанні, і в трудовій діяльності. Її успішність – запорука успішного суспільства, успішної держави.

скачати матеріал...

Переглядів: 34 | Додав: adminSM | Рейтинг: 0.0/0